روزنــــــامه جمهــــــــور
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار » فرهنگی و هنری » ویژه
  • شناسه : 1892
  • 20 ژوئن 2019 - 11:15
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : میثم غلامی
  • منبع : ایسنا
رادیو عدالت راه‌اندازی می‌شود

رادیو عدالت راه‌اندازی می‌شود

مدیر روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی از افتتاح رادیو عدالت با حضور معاون اول قوه قضائیه خبر داد.

حامد فاتحی با اعلام این خبر گفت: با تدابیر و راهبری دکتر شاه‌آبادی معاونت صدای رسانه ملی و همکاری قوه قضائیه، رادیو عدالت با شعار «قانون برای همه، همه مطیع قانون»، با حضور حجتالاسلام والمسلمین اژه ای معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما، دکتر حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مسئولین معاونت صدا و قوه قضائیه روز شنبه افتتاح می‌شود که در ایام هفته قوه قضائیه از یکم تا دهم خرداد ۹۸ بر روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز و از طریق اپلیکشین ایرانصدا قابل دریافت است.

این شبکه رسانه‌ای برای آشنایی جامعه ایرانی با حقوق و تکالیف خود در جامعه در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: تقویت نگرش جامعه و بایدهای حقوقی سبک زندگی ایرانی- اسلامی، معاضدت‌های رسانه‌ای در جهت ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضائی، افزایش دانش آحاد جامعه با حقوق و تکالیف خود در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و قضائی در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی و نیز تشریح و انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه قضا از اهم مأموریت‌های رادیو عدالت است.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا خاطرنشان کرد: کمک به دستگاه قضائی برای تعامل با جامعه، شناسایی جریان‌های مؤثر در ارتقای کارآیی و اثربخشی دستگاه قضائی، شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکارهای مؤثر در جهت پیشگیری از آنها از اهداف کلان این رادیو است.

فاتحی ادامه داد: از دیگر اهداف رادیو عدالت تبیین مؤلفه‌های سبک زندگی ایرانی-اسلامی، تربیت نیروی انسانی آشنا با مسائل تخصصی حوزه حقوق و رسانه، معرفی، تبیین، تحلیل رهنمودهای امام راحل (ه) و رهبری معظم انقلاب اسلامی و پیگیری برای فضا سازی و تحقق آن‌ها است.

وی با بیان اینکه این رادیو در سه حوزه راهبردی اقدام خواهد کرد، گفت: حوزه اجتماعی و مردمی، حوزه نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم‌نهاد، حوزه نهاد تصمیم گیری و دستگاه قضائی از بخش‌های اصلی فعالیت این رادیو است.

فاتحی خاطرنشان کرد: طی حکمی دکتر حمیدرضا صحراگرد به عنوان مدیر رادیو عدالت منصوب شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*